.

.

ACME Мебел Alysa од Страна на Маса, Црна, Една Големина

ACME Мебел Alysa од Страна на Маса, Црна, Една Големина

DEN 1876.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Круг Нога табела.Со една фиока.Отворен простор : долната полица.Дрвени круг Врвот и на полицата.Дрвени Cabriole Нога.Боја : Црна Нашите производи се увезуваат и поминале КК.Квалитетот и цената се причина за корисниците да ги задржи нашиот бренд во предвид во секое време тие продавница.Заштитете го вашиот најдобар пријател од елементи со овој крем и даб-заврши куче куќата.Поставените кат чува вашето куче сува, и покривот slants кон задниот дел од структурата за да се спречи вода од акумулира во предниот дел на куче куќата на вратата.Дневник-кабината стил со тремот огради го прави ова куче куќата атрактивна уште функционален додаток на вашиот двор.Чевлите Кабинет е само она што ви треба за чевли често се користи.Се одликува со 2 врати со 5 прегради во внатрешноста и 4 дрвени полици.Со својот селски природни заврши тоа ќе биде во можност да се прилагоди на секоја соба средина.Инстант трансформација во вашиот седење за да се добие дека селски инспириран изглед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата