.

.

Дрвени Крајот на Маса со Станица за Полнење USB Порти & Моќ Места, на Крајот Страна Табели со Фиока за Складирање Полиците, Ноќната Софа, Маса за Дневна Соба, Спална со?

Дрвени Крајот на Маса со Станица за Полнење USB Порти & Моќ Места, на Крајот Страна Табели со Фиока за Складирање

DEN 2039.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????Овој кат светилка изгледа одлично во својата соба покрај каучот или читање стол, голем крајот маса е доволно пространа да се одржи на списанија, книги, лаптоп и други опции, покриена со лен ткаенини тапан сенка, светилка нуди засенчени осветлување за читање или други задачи. ????ПОЛНЕЊЕ преку USB ПОРТ И ШТЕКЕР : Овој кат светилка е изградена-во 5 V 1А брзо полнење USB порт и штекер, па лесно можете да го полните телефонот, bluetooth слушалки за телефон, таблета, навлажнувачи, мини фанови, моќ банка, поттикне читателите или приклучок во вашиот компјутер, кој донесе голема погодност на вашиот живот. ????АЛЕКСА КОМПАТИБИЛЕН : Компатибилен со алекса, Google дома асистент, Apple Home Kit, контрола на вашиот апарати за дома со smart приклучок со едноставно давање на гласовни команди за да го вклучите/исклучите (Бара smart штекер се продава одделно). ????Саканата димензија : 52 во.H генерално, тапан сенка е во 12.W и 10 во.висок, користи 1 максимум 100-Вати E26 сијалица (сијаличката не се вклучени). ????Обезбедување на квалитет : Ова ETL заверена на производот покажува дека тоа не е само безбедно да работат, но исто така и дека тоа има одлични перформанси.Таа, исто така доаѓа со 12 месеци гаранција вклучени за вашите права и бенефиции како клиент.Рачно изработени заврши се применува на челична база.Спарени со тапан сенка.Сенката е во свежи chiffon бела боја и е направен од 100% лен со стиропор поставата за издржливост.Номинална за еден 40 W E26-база блескаво сијалица и LED еквиваленти.Вклучува 6 ft.кабелот.Должина : 35 3/8".Ширина : 21 5/8".Висина : 17 3/4".Материјал : Дрво.Земја на Потекло : Кина. 【Мултифункционален Крајот на Маса со Станица за Полнење】-Отворен на Врвот Флип Фиока каде што можете да добиете Две Стандардни Plug Места & 2 USB Порти со Кабел 6.5 ft долго напојување кабелот.Само стави крај маса веднаш до вашиот кревет или биро, можете да го полните вашиот i Phone ,i Pad и компјутер во исто време, што ќе ви овозможи да работат лесно додека се забавувате.Тоа ќе ви донесе голема погодност на вашиот живот или работата. 【Со Фиока & Две Полици】-страна маса со некоја фиока и 2 полици кој ви овозможува складирање повеќе предмети.На врвот флип фиока може да се користи за да се скрие и да ги чува скапоцености или вашите лични предмети.Постојат Две-layer open екранот полица која може да се стави светилка, аларм, книги и вашиот чај купот на тоа.Одлични за дневна соба и спалната соба дом канцеларија и мали простори. 【Широк Спектар Апликација & Лесен за Употреба】- На крајот табела може да се користи како компјутер биро, полица и Ноќната.Може да се стави тоа во дневната соба за да ги зачувувате вашите чај и овошје.Исто така, може да се стави тоа во студијата простор за складирање на вашиот книги или да го стави покрај вашиот кревет користи за да се одржи светилки и аларм часовниците.Повеќекратна употреба може да ги исполни вашите различни дневни складирање потреби. 【Здрав Дрвени+Метална Конструкција】-Ноќната е направен од честички одбор со челична рамка која подобрување на набитост и носивоста до 22 lb.Уникатниот ретро боја не само што може да натпревар повеќето ентериерно уредување стилови, но исто така и подобрување на домот, и рустикален атмосферата.Дрво текстурата и структурата го прават тоа освежување. 【Големина & Инсталација】-големината на Троседот Табела : 23.6"L x 11,8"W x 23.6"H. За инсталација, само по упатството и со користење на алатки што се предвидени собранието заврши без никаков напор во 30mins!.Големина : 2 полици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата