.

.

KONGLYLE Симпатична мини козметички торба, Шминка торба Козметички Торба Организатор Мали Мини Шминка Торбичка за Чанта за Жени, Девојки Подарок

KONGLYLE Симпатична мини козметички торба, Шминка торба Козметички Торба Организатор Мали Мини Шминка Торбичка

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Премиум материјал - Изработени од високо квалитетен материјал, издржлив и долго да трае, не е лесно да исчезнат.Лесно за чување - Мал во големина, но во голем капацитет, лесен за носење и чување.Широка Примена : Соодветна големина, може да се користи за козметика, дребулии, канцелариски материјал, итн.Преносни - може да се стави во вашиот tote/ранец/торба, погодно за секојдневна шминка кога надвор.И тоа е, исто така, мора да се има за патување. 100% Задоволство - Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обиде најдобро да ви помогне. 1.Премиум материјал : Изработени од високо квалитетен материјал, издржлив и долго да трае, не е лесно да исчезнат.2.Мал во големина, но во голем капацитет, лесен за носење и чување.3.Широка Примена : Соодветна големина, може да се користи за козметика, дребулии, канцелариски материјал, итн .4.Преносни : Вие не може да се стави во вашиот tote/ранец/торба, погодно за секојдневна шминка кога надвор.И тоа е, исто така, мора да се има за патување.5. Задоволство : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обиде најдобро да ви помогне.Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Actual боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Description : Материјал : Памук и лен Големина : како shown1x Шминка Торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата