.

.

Пензионирање Подароци за Жените, Пензионирање Подароци за Неа, Смешни Пензионирање Подароци за Мама, BFF, Наставник Колега Шеф Ко-работник, медицинска Сестра Адвока?

Пензионирање Подароци за Жените, Пензионирање Подароци за Неа, Смешни Пензионирање Подароци за Мама, BFF, Наставник

DEN 1176.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Уникатен Подарок Идеи】Подароци идеи кеси погоден за мама, баба, gigi, нана, тетка, auntie, ќерка, сестра, братучед, внука, најдобри пријатели, шеф, работник, учител, медицинска сестра,правник, лекар, сопруга, свој колега, неа, BFF, bestie, женски, канцеларија, љубовник, семејство, итн. 【Обновливи】Намирници Складирање торба, Козметички торба, Чанта торба, Tote Шминка торба, Случај торба за секојдневна употреба.Рака мие со ладна вода под 40 степени со благ сапун. 【Image print】Топлина трансфер печатење, печатење на слики е светла и јасно, живописни бои. 【Големина】9.5 "Ширина x 6.3" Висина x 1.6" Дното, добра големина за патување козметички торба. 【Материјал】100% Лен, мека, харди & трајни, на торбичка се чувствува многу висок квалитет На боја на позадина е дамка отпорни и водоотпорен.На sliver патент е со висок квалитет со анти-лизга функција и не се евтини и мало.Нашите торба се полни со подарок идеи.Мамо,Наставник,Тетка,GIGI,Сестра,BFF,Тренер,Баба,Сестра,Правник,Лекар,Лет Придружник Подароци и така натаму.Оваа црна шминка торба не само што може да биде исполнет со козметички, но исто така може да се одржи повеќето од мали essentials како што се слушалки, мобилен телефон, кармин, како и на клучните и др.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата