.

.

Nothers Сјајна Црна Мобилен Телефон Ѕвони на Држачот за на Прст или Рака, Контрола Потпирачот, iPhone Потпирачот

Nothers Сјајна Црна Мобилен Телефон Ѕвони на Држачот за на Прст или Рака, Контрола Потпирачот, iPhone Потпирачот

DEN 141.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Силно лепило : лепило производите што ги купувате се широко се користи во мебел, куки, и други области, па тежината на мобилен телефон не е доволно да претставуваат предизвик.Шарени : изберете вашиот омилен мобилен телефон ѕвони на носителот на боја од до 7 различни уникатни бои.Ротација и флип : 360 степен Ротација и 180 степен флип направи телефонот зафат поудобно да ви обезбеди со прилагодливи агли на гледање.Стабилна е : прстен дел е цврсто вградени во основата и ќе не падне во текот виткање и ротација. ??Политика на враќање : ние строго се придржуваат 's враќање и замена политика, што го прави полесно за вас да купуваат онлајн.Не ви се допаѓа телефон да ѕвони носителот повеќе се Врати тоа и да добиете вашите пари назад, веднаш.Компатибилни уреди : Apple i Phone 13, i Phone 13 Про, i Phone 13 Про Max, i Phone 13 Mini, i Phone 12 Про Max, i Phone 12 Про, i Phone 12, i Phone 12 мини, P-Штекер.Вклучени компоненти : Мобилен телефон ѕвони на носителот × 1. Компатибилни модели на телефони : IPhone 12 Mni, IPhone 12 Про Max, IPhone 12, IPhone 12 Про.Оваа црна телефон да ѕвони носител, или можеби вие би го нарекол тоа мобилен телефон да ѕвони стојат или ѕвони телефонот зафат, има голем лепило блок на задниот дел за да се овозможи тоа да се држи повеќе цврсто во вашиот телефон и да се спречи вашиот телефон од случајно лизгање исклучите вашите прсти.Како мобилен телефон ѕвони на носителот, најважна улога е, се разбира за поддршка на телефонот, така што можете да го користите телефонот во еден поширок агол, која не е проблем, и тоа е основниот тест за овој телефон да ѕвони држачот.Згора на тоа, телефон ѕвони носителот дека придава на задната страна на телефонот ќе се користи толку често како ќе го користите вашиот телефон, кој е често прилично често, па ние нудиме голем број на опции на бои да се направи полесно за вас да се најде боја ви се допаѓа најдобро.Се уште не се сигурни Плати и примате оваа црна телефон прст прстен држачот за да го започнете вашиот судењето, уште повеќе не ми се допаѓа, кликнете на наплата и вашите пари се врати веднаш, без никаков ризик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата