.

.

Домашно милениче Фабрика 78125 Beefhide | Куче Chews, 99% Варење, Rawhides да се Задржи Кучиња Зафатени Додека Ужива, Природна, Говедско и Пилешко со Вкус Плетенки, Пакет од 6 6 Голем

Домашно милениче Фабрика 78125 Beefhide | Куче Chews, 99% Варење, Rawhides да се Задржи Кучиња Зафатени Додека

DEN 371.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✓НАПРАВЕНИ ОД ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ – Говедско и Пилешко со Вкус Beefhide Плетенка chews може да се третираат за кучиња.Домашно милениче Фабрика 78125 Beefhide Плетенка Chews Ќе го Задржи Вашето Куче Зафатен и да се Забавуваат со Часови Ексклузивни Природни Стоматолошки Chews - 99% сварлива chews со говедско и пилешко вкус Целосно Сварлива – Висок квалитет Beefhide плетенка chews чува вашите кучиња зафатен за повеќе часови.Од плетенки се путер со вкус кој ја чува куче зафатен џвакање на стапчиња и вие сте сигурни дека за да не се вознемируваат од вашето куче активности, доколку тие се чуваат идеал. ✓ОДРЖУВА КУЧИЊА' ЗДРАВСТВЕНО Безбедно, природен и сертифициран производ помага на вашето куче во подобрување на здравјето на забите преку стружење далеку плакета, контроли забен камен да се изгради и го одржува здравјето на непцата.Се чува Куче е Однесувањето И Орално Здравје – Ниско ниво на калории Beefhide плетенки содржи протеини и влакна.Овие Rawhides chews ќе го задржи вашето куче зафатен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата