.

.

adidas Унисекс-Дете Карики 2.0 Средината Кошарка Чевли

adidas Унисекс-Дете Карики 2.0 Средината Кошарка Чевли

DEN 766.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Години " B-топка-инспириран патики.Редовно се вклопуваат.Кука и јамка затворање рака која изгледа како да laces.Синтетичка кожа на горниот со јака мрежа за поддршка и утеха.Гума cupsole за контрола.adidas унисекс карики 2.0 средината на чевли.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата