.

.

Newmind Коса -Допир до Ќелавост Веднаш Blackening Коса Креда за Подебели и Целосни Коса - 03#Црна

Newmind Коса -Допир до Ќелавост Веднаш Blackening Коса Креда за Подебели и Целосни Коса - 03Црна

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

* Се користи за да се пополни на косата, дебели ја вашата фризура, и да го покрие вашиот побелена коса.Тоа ќе го пополни вашето косата природно и lastingly. * Водоотпорен и sweatproof, едноставна операција, многу погоден за почетници. * Косата сенка влакна се користи за прикривање коренот на косата.Тоа е мал и лесен, и тоа е лесно да се носат и користат со прав издувам.Погоден за сите места и косата видови. * Едноставна да се применуваат : тоа трае помалку од една минута да се Користи.Откако косата е сува, се сврти на производот и нежно се примени за коса да биде обоена. * Можете да изберете боја која одговара на вашата коса и да се направи соодветен за вашата сопствена боја на косата и веѓите.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Тоа се користи за да се пополни на косата, дебели ја вашата фризура, и да го покрие вашиот побелена коса.Тоа ќе го пополни вашето косата природно и lastingly. - Водоотпорен и sweatproof, едноставна операција, многу погоден за почетници. - Косата сенка влакна се користи за прикривање коренот на косата.Тоа е мал и лесен, и тоа е лесно да се носат и користат со прав издувам.Погоден за сите места и косата видови. - Едноставно да се применуваат : тоа трае помалку од една минута да се Користи.Откако косата е сува, се сврти на производот и нежно се примени за коса да биде обоена. - Можете да изберете боја која одговара на вашата коса и да се направи соодветен за вашата сопствена боја на косата и веѓите.Спецификација : - Производ Тежина : 13.1 g Size Табела : 2.2x12cm/0.87x4.72inch Package Вклучува : 1 Piece Hair -Допир-Up Note : ве Молиме обрнете повеќе внимание пред да се користат.ако тоа spills на кожата или очите, ве молиме да се мијат со многу вода, и се оди на лекар во време, ако е потребно.Место на ладно место, избегне директна сончева светлина!.

Кон својствата

- Product Weight:
13.1g
Size Chart:
2.2x12cm/0.87x4.72inch :
Package Includes:
1 PieceHair -Touch-Up :
Please pay more attention before use. if it spills on the skin or eyes, please wash it with plenty of water, and see a doctor in time if necessary. Place in a cool place, avoid direct sunlight! :
Најдобри предлози во категоријата