.

.

HHmei Електрични Коса Clippers Домаќинство Возрасни Деца Фризура Моќ Фризура Чешли Поставите BKA

HHmei Електрични Коса Clippers Домаќинство Возрасни Деца Фризура Моќ Фризура Чешли Поставите BKA

DEN 378.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мешање Ткаенина.Кои се увезуваат во Северна Америка.Во комбинација со ергономски изградба направи оваа clipper врвот изрез во двете издржливост и удобност.Заврши со традиционалното челик нож во собата, својата сè што ви треба за сите во едно.Иновативниот мотор систем дискови моќ и прецизност коса clippers и вакуум вшмукување.Моќно се намали во текот дури и thickest косата со леснотија.Професионални Коса за сечење комплет се одликува со лесен-за-користење на компактен clipper за мулти-цел чешлање.Clipper има трајни, долго-траен моќен мотор и само-острат прецизност земјата ножеви, кои остануваат подолго, обезбедува точни и конзистентни перформанси.Производи вклучуваат : 1x Берберот,1x четка за чистење,1x граница чешли.Електрични Коса Clippers Домаќинство Возрасни Деца Фризура Моќ Фризура Чешли Set Item спецификите Моќ на владата : батерија, AC Напон : 220 VPower : 3 w Три водич чешли прилог( 1/2mm 1mm 2mm )Големина : 5 CMX13.5 CM/1.9 X5.3"(Должина X Hight) Работно време : 8 часа откако ќе биде обвинет, тоа може да се работи за околу 2 часа може да се работи за 100 минути кога целосно наполнета 8-12 часа Прилагодливи клипинг чешел погоден за различни должини на косата клипинг Супер убав дизајн, исечете должината контрола на тркала За бебиња, деца и возрасни Сечење на косата, како косата, брз, лесен, безбеден Одличен подарок за децата, родители, пријатели, љубителите Пакет вклучуваат 1 X Коса Clippers 3 X Водич Чешли 1 X НИ Полнење линија 1 X Чистење brush1 X Прашина cover1 X Спецификација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата