.

.

FANQIE Кинески Стил на Косата Клип Црвено Девојка Коса Додатоци за Есен Зима Headwear Нова Година Headdress Бебе Перика Hairpin Лак за Коса Клип Дете Коса Додатоци(Б)

FANQIE Кинески Стил на Косата Клип Црвено Девојка Коса Додатоци за Есен Зима Headwear Нова Година Headdress

DEN 2383.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Точка Име : Бебе перика hairpin headdress/ Нова Година headdress.Материјал : Алуминиумски,Крпа.Големина на : A : 11.5*6 CM, B : 15.5*8 CM, C : 14*4.5 CM, D : 34*4.5 CM, E : 13*4.5 CM, F : 13*4.5 CM.Боја : Црвена.Шаблон Тип : Геометриски,Лак.Точка Име : Бебе перика hairpin headdress/ Нова Година headdress Боја : Red Pattern Тип : Геометриски,Bow Size : A : 11.5*6 CM, B : 15.5*8 CM, C : 14*4.5 CM, D : 34*4.5 CM, E : 13*4.5 CM, F : 13*4.5 CMStyle : Temperament Applicable Сцена : Casual Package вклучуваат : 1 Пар Hairpin Material : Легури,Cloth For Луѓе : Девојки,Возрасни,Women Feature : Красат Применливи Сезона : Четири Сезони.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата