.

.

DQX 200PCS Избрани Бисер Копчиња Смола Бел Бисер месо тело Копчето 11mm Гроздобер Шиење Копчето Доаѓаат со Случајот forCrafts, Облека, Свадба се Облекуваат DIY

DQX 200PCS Избрани Бисер Копчиња Смола Бел Бисер месо тело Копчето 11mm Гроздобер Шиење Копчето Доаѓаат со

DEN 395.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Направен од смоли и пластика. 200pcs бел бисер копчиња од 11mm во 5 видови на стил.Копчиња не ' t само за кошули и шиење, но, исто така, може да се создаде многу исклучителна занаети , како цвет центар , подарок картичка оркестарот,букет оркестарот.копчиња се совршени за изработка на проекти на било која возраст.Совршен за Декорација of Wedding , Hair Bows , Doll Clothes, Карти ,Scrapbooks , Giftbox.Овие ќе направи yourclothing , капи или scrapbooks биде поубаво , Шарени копчиња за свој индивидуални characterartwork.DQX 200 PCS Избрани Бисер Копчиња Смола Бел Бисер месо тело Копчето 11mm Гроздобер Шиење Копчето Доаѓаат со Случајот for Crafts, Облека, Свадба се Облекуваат DIY.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата