.

.

Nintendo Wii Fit Плус Со Рамнотежата Одбор

Nintendo Wii Fit Плус Со Рамнотежата Одбор

DEN 1885.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вежбање се комбинираат оригиналниот Wii Fit активности и селекции од петнаесет нова рамнотежа игри и шест нови сила за обука и јога активности.Корисниците може да се меша и натпревар кој сила и јога активности кои тие ги сакаат на даден ден.На лесна вежба текови се направи полесно од било кога за корисници да го задржат својот дневен тренинг рутини.Спектар на игри и опции за персонализација ќе направи играчи сакаат да играат секој ден.Тие ќе бидат имаат толку многу забавно дека нивните вежбање ќе чини да се лета во ниеден момент на сите.Играчи, исто така може да се види проценките на калории изгори па дури и може да активирате функција која ви овозможува нив тежат нивните кучиња или мачки.Wii Fit привлече милиони нови играчи во светот на видео игрите.Сега Wii Fit Плус нуди голем број на нови функции и додатоци за да им помогне на играчите reinvigorate нивните вежбање, заедно со вежби и рамнотежа игри дизајниран да ги задржи забава.Играчи ќе се најдат нова димензија на Wii Fit искуство како тие се лесно да ги поставуваат своите кориснички тренинг рутини или изберете 20, 30 или 40 минути вежбање врз основа на тоа колку време имаат на располагање.Корисниците, исто така, ќе бидете во можност да изберете од специјализирани тренинг рутини кои се фокусираат на поединци за лични фитнес цели или одредени целни области.И со додавање на активности како Скејтбордингот и Ритам Кунг Фу играчи ќе биде со користење на рамнотежа одбор во голем број на нов и забавен начин.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата