.

.

EXCEART 36pcs Везови Тема 36 Бои Везови Конец Крстот Бод Тема Памук Везови Машина Тема за Полнење

EXCEART 36pcs Везови Тема 36 Бои Везови Конец Крстот Бод Тема Памук Везови Машина Тема за Полнење

DEN 1173.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

36 бои на везови теми, направи имате повеќе избор за да го направите вашиот DIY.Совршен додаток за везови одлуки, облека крои, bedsheets linings или други шиење производи и уметнички проекти.Ако сте везови ентузијаст во потрага за најдобар конец за шиење асортиман комплет, овој сет е вистинскиот избор за вас.Споделување на вашата љубов за шиење, не за домашна употреба, исто така топло подарок.Може да се даде како подарок на вашето семејство, пријатели на дена.Опис на Оваа високо - квалитетни нишка ви помогне да се шие ефикасно.Широка примена, може да се примени за вез, шиење занает, крои, quilting, крстот бод, итн.Одличен избор за подарок на вашите пријатели или членови од семејството кои сакаат везови.Им даде малку изненадување.Карактеристики - Материјал : Памук - Size : 800. 00 X0. 08 X0. 08cm Пакет Вклучувајќи 36 x Насоки на везови теми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата