.

.

Yeokou Женска Симпатична Сомотски А-Линија Pinafore Скокач Лигавче Целокупната Здолниште Мини Фустан

Yeokou Женска Симпатична Сомотски А-Линија Pinafore Скокач Лигавче Целокупната Здолниште Мини Фустан

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ткаенини : Spandex& Памук/ Машина Перат.патент затворање.Еден градите лигавче џеб, од страна на скриен патент затворање.Прилагодливи ремени кука и јамка suspender фустан.Полна боја, средна тежина не се премногу тенки нормално condoroy, квалитет на изработка.Кратко мини над коленото должина тренди фустан, супер разновиден, со долги ракави или само bralette под.Моден ласкави женски шик женскоста лесно се спарите со т-маица или на повик за сечење врвови за работа дома датира партија секојдневниот живот.Yeokou е посветен на потера една убава и удобно начин на живот со производство обичен, Секојдневен, leisurely apparels.Во поглед на Американската редовни големини и омилени материјали, ние го направи тоа повеќе fittting, мек и удобен, сигурен и достапен.Полна боја, средна тежина не се премногу тенки нормално condoroy, квалитет на изработка.Q&А. П : постојат ли некои џебови?.A : Да, но постои само еден градите џеб за телефонските копчиња картички.П : дали тоа Ќе се види преку?.A : Не, ние се згусне материјал на фустан во случај да се види преку.П : дали големината на табелата се точни?.A : Да, тоа се мери од страна на самите себе, па мора да се однесуваат на колковите и биста големина во зависност од вашето тело статистика.Големина На Табела : .XSПоловината : 33.07"Хип : 37.80"Пред Должина : 25.98"Назад Должина : 23.62".SПоловината : 34.65"Хип : 39.37"Пред Должина : 26.38"Назад Должина : 24.02".МПоловината : 36.22"Хип : 40.94"Пред Должина : 26.77"Назад Должина : 24.41".LПоловината : 38.58"Хип : 43.31"Пред Должина : 27.17"Назад Должина : 24.80".XLПоловината : 41.73"Хип : 46.46"Пред Должина : 27.56"Назад Должина : 25.20".XXLПоловината : 45.67"Хип : 50.39"Пред Должина : 27.95"Назад Должина : 25.59".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата