.

.

HLL Преносни Виткање Градина Количка Количка Тешки Количка Вагон Мулти-Функција Шопинг Количка за Надворешна Кампување Плажа се Повлече Камион со 4 Тркала, Оптовару

HLL Преносни Виткање Градина Количка Количка Тешки Количка Вагон Мулти-Функција Шопинг Количка за Надворешна

DEN 1099.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Топло совети : Ако примите несоодветни или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, се Продаваат директно од производителот,Поддршка на повеќе набавки.Адаптација опсег : погоден за Одмор, надворешна, кампување, пикник, на плажа, во супермаркет, риболов, итн, укината во неколку лесни чекори и лесно можат да бидат сместени во барака, гаража или во подрум.Карактеристики : Мулти-функција количка, Голем капацитет, Имајќи тркала со кочница, крпа џеб пренослив и перат, свитлива, мал волумен, лесно да се спроведе.Големина : 100x50x80 CM, Приказ на слика 2, Товарот : 75kg.Материјал : Челик Цевководни + 600 D Оксфорд ткаенина.Материјал : Челик Цевководни + 600 D Оксфорд cloth Expanded големина : 100x50x80 CM, Приказ на слика 2 Load имајќи : 75kg Garden Количка Вагон Производ (Продажба точка)Голем капацитет, на мал волумен, Имајќи тркала со кочница, лесно да се носат out Multi-функција тешки свитлива се Повлече Вагон, погодна за Рекреација, отворено, кампување, пикник, на плажа, во супермаркет, риболов, etc Removable покрив, 2 дополнителни нето џебови во front Folded се појавува во неколку лесни чекори и лесно можат да бидат сместени во барака, гаража или basement Please забелешка : Производ големина е сличен, со 1-2cm грешка, во зависност од вистински size The производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата