.

.

20 Парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Хип Колба од не' Рѓосувачки Челик Алкохол Колба Поставете Истекување Доказ за Пиење Колба Метал Алкохол Хип Колба со 20 Парчиња Funnels

20 Парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Хип Колба од не' Рѓосувачки Челик Алкохол Колба Поставете Истекување Доказ

DEN 1223.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет содржина : постојат 20 парчиња од нерѓосувачки челик хип колби и 20 парчиња на funnels за вас, доволно сетови да ги задоволи секојдневните потреби на користење и замена; Можете и да ги споделувате на нерѓосувачки челик хип колби со другите.Соодветна големина : судејќи според својот изглед, од не ' рѓосувачки челик алкохол колба е исклучителна, а капацитетот е околу 8 унца, можете да се прелива течноста во алкохол колба и вкус, полека.Квалитет на материјалот : нашата метал алкохол хип колба е направен од нерѓосувачки челик материјал, здрав и цврст, не е лесно да се пробие и да ја задржи својата боја и форма по долго време користење; И spout е мазна, не ќе нула вашата уста.Дизајниран со инка : нашата поставете истекување доказ за пиење колба е дизајниран со инка, лесно можете да се прелива течноста во садот преку инка, тоа е погодно; И не мора да се грижите за течни одлевање надвор.Широк спектар на употреба : можете да го користите сјајот метал колби да се одржи на течни ви се допаѓа, вклучувајќи вино, виски, па дури и овошни сокови, и сјајот метал колби може да се примени во многу прилики, како свадби, роденден партии, излети и така натаму.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата