.

.

X AUTOHAUX 2 парчиња 150mm Универзален Автомобил Браник Усна Заштитник Splitter Кочење Вратоврска Прачки Прилагодливи Splitter Поддршка Прачки Црвена

X AUTOHAUX 2 парчиња 150mm Универзален Автомобил Браник Усна Заштитник Splitter Кочење Вратоврска Прачки Прилагодливи

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Fitment : браник Автомобил вратоврска прачки се универзални одговара за автомобили и камиони за да се зајакне браник усна splitter.Дизајн : Браник заштитник splitter може да бидат поправени со двојно двострано лента, или може да drilled за монтажа, со завртки и должината е прилагодлив.Функција : Браник заштитник splitter се користи за да се поправи автомобилот тело компоненти, како што се пред splitter или задното diffuser и да се обезбеди нов изглед за вашиот автомобил.Материјал : се Направени од издржлив материјал, трајни, анти се деформира.Пакетот Вклучува : 2 x Браник Усна Splitter Кочење Род, 4 x Завртка, 4 x Орев, 4 x Двојно Двострано Лента.Боја : Црвена.Материјал : Метал.Род Должина : 150mm / 5.91".Вкупна Големина : 200x18mm / 7.87"x0.71"(L*D).Дупка Големина : 5mm / 0.20".Тема Големина : M5 x 0,8. Браник заштитник splitter ќе го поддржи и зајакне вашиот автомобил браник усна splitter.Може да се залепи со двојно двострано лента, или може да биде drilled за монтажа, со завртки.Изработен од квалитетен материјал и доаѓа со додатоци и двојно двострано лента потребни за инсталација.Професионалната инсталација е препорачливо.Се вклопат за повеќето автомобили.Браник заштитник splitter ќе го поддржи и зајакне вашиот автомобил браник усна splitter.Може да се залепи со двојно двострано лента, или може да биде drilled за монтажа, со завртки.Изработен од квалитетен материјал и доаѓа со додатоци и двојно двострано лента потребни за инсталација.Професионалната инсталација е препорачливо.Се вклопат за повеќето автомобили.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата