.

.

2 ПАРЧИЊА Прилагодливи Јаглерод Предниот Браник Усна Splitter Кочење Род Вратоврска Поддршка Барови Замена одговара за Универзална Црна 200mm/7.87

2 ПАРЧИЊА Прилагодливи Јаглерод Предниот Браник Усна Splitter Кочење Род Вратоврска Поддршка Барови Замена

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Fitment : Ова предниот браник усна splitter рамења одговара за универзал.Должина : 210mm/7.87 инчен, тоа може да се прилагоди потрошите на вашата потреба.Инсталирајте позиција : Напред, лево, задна, во право.Главно фиксиран на телото компоненти (предните и задните опкружуваат, здолниште, главата и опашката усна), и исто така, може да биде инсталиран во автомобил центар конзола или ентериер на возилото.Игран : Лесно за инсталација и флексибилни инсталација позиција;должината и teh агол можат да бидат прилагодливи;Едноставна и компактна, ултра тешко и мала тежина дизајн;Трајни производи со исклучително висока јачина алуминиум материјал.Совети : ве Молиме овозможи 0.5 mm-8мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не.Ви благодариме за вашето разбирање.Објектот специфики : Тип : Предниот Браник Lip Application : Universal Material : Јаглерод Fiber Color : Black Extended Должина : Прилагоди Она што ќе добиете : 2 x Предниот Браник Кочење Вратоврска Барови Забелешка : Бидете сигурни дека должината е дека сакате да се добие пред да нарачате(0.5 mm-8мм се разликува), ве молиме контактирајте со нас во секое време, доколку имате некое прашање во врска со нашите производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата