.

.

Kipp 06268-13CN Термопластични Ново·Контрола Сива со Прислушувани Поставите Завртка Дупка Позиционирање Тркала, Стил M, Инчи, Димензии 3, 63 мм Дијаметар, 57 mm Висина, Светла

Kipp 06268-13CN Термопластични Ново·Контрола Сива со Прислушувани Поставите Завртка Дупка Позиционирање Тркала,

DEN 4563.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се справи со антрацит сива термопластични.Черупка во челик квалитет класа 5.8. Сина Chromated.Атрактивен дизајн и одлични ергономски карактеристики го прават ова Позиционирање Воланот на trendsetting производ.Ново·Контрола на Позиционирање Тркала се трајни, око привлечен и понуди фирма, сигурна потпора.Ново·Контрола на Позиционирање Тркала подобрување на леснотија и перформанси во сите апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата