.

.

БАР Autotech Далечинскиот Клуч Силиконска Гума Keyless Entry Школка Случај Фоб и за Повикување на Кожата Покрие 5 Копчиња Одговара За 2017 2018 Ford Fusion F250 F350 F450 F550 2018 Работ Explorer (Црн

БАР Autotech Далечинскиот Клуч Силиконска Гума Keyless Entry Школка Случај Фоб и за Повикување на Кожата Покрие

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вклучени : 1 пар (2 парчиња), Боја : Црна/Сина.Висок квалитет со силиконска гума заштитниот поклопец за вашиот постоечки keyless entry далечинскиот управувач или на копчето.Спречување на оштетување и да го персонализирате вашиот далечински или копче.Прецизни fitment, совршено се вклопуваат за вашиот клуч.Исклучително светлина, трајни производи за употреба и лесно да се чисти.Карактеристики : .Силиконски копче со покритие одговара за под возила.Одговара Модели : . 2017-2019 Ford Fusion F250 F350 F450 F550. 2017-2019 Ford Mustang Explorer F-250 F-350 F-F 450-550. 2018 Серија F-150、250、350. 2018 Раб. 2017-2018 Експедиција.Карактеристики : Силикони копче со покритие одговара за под возила.Одговара Модели : 2017-2019 Ford Fusion F250 F350 F450 F5502017-2019 Ford Mustang Explorer F-250 F-350 F-F 450-5502018 Серија F-150、250、3502018 Работ 2017-2018 Експедиција.ИЗВЕСТУВАЊЕ:.За да се потврди дека оваа маска ќе одговара на вашиот далечински или копче, ве молиме бидете сигурни дека вашето возило е наведена како компатибилни во опис на производот.Ние, исто така, побара од вас визуелно да се спореди вашиот постоечки далечинскиот управувач или на копчето за да се обезбеди соодветна fitment.Само Силикони Дел, НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чипови) единица внатре.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата