.

.

Косата Лакови за Девојки, 4 Бутик Стил на Косата Лакови, Клипови на Косата

Косата Лакови за Девојки, 4 Бутик Стил на Косата Лакови, Клипови на Косата

DEN 454.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

*Висок Квалитет : косата лакови се направени од високо квалитетна grosgrain лента со 38mm широк дното лак и 22mm широк топ лак.На централен е направен од висок квалитет во облик на чувствува. *Бутик Стил : Секој лак е дизајниран во класичен бутик стил и е совршен за младите девојки.Вкупната ширина на секој лак е 4.5" и е совршена за кратка и долга коса, ponytails и бухти. *Whimsical Дизајн : На лакови имаат одличен приказ на бои и популарни теми.Секој лак е опремен со метален алигатор клип кој лесно се придава на косата. *Подарок Кутија : Сите 4 лакови дојде во стилски подарок кутија!.Четири (4) на Косата Лакови 38mm Широк Дното Лак 22mm Широк Топ Лак Метал Алигатор Клип Чувствува Централен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата