.

.

Франција Luxe Двојно Заб Вилица - Злато, Сјај/Црна

Франција Luxe Двојно Заб Вилица - Злато, Сјај/Црна

DEN 912.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Брз и лесен стил решение.Направени од издржлив целулоза ацетат.Димензии : 2" широк, 1 1/2" долго.Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Брз и лесен стил решение.Направени на луксузни целулоза ацетат.Достапни во две големини : Редовни и Големи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата