.

.

40 Компјутери Големи Snap Коса Клипови и 4 Пакет Желка Ноктот Клипови, Funtopia 7cm / 2.8 Инчи Долго Не се Лизга Метал Коса Клипови Barrettes Шноли Celluloid Леопард Печати Ноктот Коса К

40 Компјутери Големи Snap Коса Клипови и 4 Пакет Желка Ноктот Клипови, Funtopia 7cm / 2.8 Инчи Долго Не се

DEN 479.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моден Шемата : ноктот клипови со 4 класичен желка-школка модели, ги собере различни видови на облека, бои косата и фризури, направи да се издвоите секој ден.Тенки & Дебели Влакна : На ноктот клипови со 2.2-инчен / 2.95-инчен должина и ноктот дизајн, и snap клипови мерка 2.8" во Должина, тие се добри и за двата тенка и густа коса.Премиум Квалитет : На ноктот клипови направени од премиум акрил, косата клипови се направени на квалитетот метал со длабоко боја боја и мазна површина се закачи за коса лесно, отпор секојдневно носење и капки.Разноврсна Употреба : совршен коса клип поставен за деца, тинејџери, млади дами и жените.Таа е идеална за правење на копии, капење, партии, како и активности на училиштето.Кавга-Бесплатно Услуги на Клиентите : Ние стоиме цврсто зад нашите производи.Секој Funtopia производ доаѓа заедно со грижете се-бесплатно 12 месеци и пријателски услуги на клиентите.За квалитетот на прашања поврзани, замена или рефундирање е дозволено.Пакетот Вклучува : 40 Snap коса клипови 4 Ноктот клипови Snap Коса Клипови Спецификации : Материјал : метал коса клипови Боја : црна и кафеава Количина : 40 парчиња Snap клипови должина : 2.8 инчи/ 70 мм Snap клипови ширина : 0.75 инчи/ 19 мм Ноктот Клипови Спецификации : Материјал : акрилик Должина : 5.5 cm /2.2 инчи, 7.5 cm /3 инчи Количина : 4 парчиња Боја : multicolor Идеален за : Девојки, тинејџерите, жени, жени, мајка и ќерка.Разноврсна Користи : Идеален за изработка на копија, лицето чистење, фризирање, готвење, капење и за секојдневно носење.Применливи Коса Тип : Долга коса, кратка коса, права коса, кадрава или брановидна коса, средна густа коса и густа коса.Топло Напомена : Бидејќи на осветлување и поставки на екранот, ве молиме имајте на ум не може да биде благо боја разликата помеѓу сликите и вистинскиот производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата