.

.

7 Парчиња Коса Плетење Tools 1 Парче Магнетна Игла Wristband и 2 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Pintail Стаорец Опашка Чешел со 4 Парчиња Широк Заби Алигатор Sectioning Коса Клип за

7 Парчиња Коса Плетење Tools 1 Парче Магнетна Игла Wristband и 2 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Pintail Стаорец

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет содржина : ќе добиете 1 парче на магнетна игла wristband, 2 парчиња од нерѓосувачки челик стаорец опашка чешли и 4 парчиња на алигатор sectioning коса клипови, убава комбинација за да ги задоволат вашите различни коса за шиење и барањата за различни прилики.Практична pincushion : на силиконски магнетна игла wristband мерки за прибл. 9.44 x 2.36 инчи, кој може да се вклопат на зглоб на повеќето луѓе, носат многу погодности во дневниот користи; На срце облик pincushion на бразлетна е магнетни, па тоа може да послужи како pin држачот за организирање на мали нешта, како стаорец опашка чешли, шноли и косата клипови и така натаму кога ќе се плетење на вашата коса, исто така, може да се организираат некои пиновите stably кога шиење.Стаорец опашка чешли : нерѓосувачки челик стаорец опашка чешли се дизајнирани за да бидат светлина во тежина, погодно за вас да се земе или продавница; Тие се практични за стил, разделба и назад чешла, и може да ви помогне во подобра форма вашата фризура.Алигатор коса клипови : можете да ги користите овие широк заби sectioning алигатор косата клипови за да се задржи одделени косата во место, и исто така можете да ги користите за да се финализира дизајнот на вашата нова фризура заедно со pomade, коса гел за коса, восок и така натаму.Сигурен материјал : магнетни pincushion wristband е главно направени на квалитет со силиконска, мазна и мека wristband ќе направи да се чувствуваат удобно кога се носи тоа; И стаорец опашка чешли и косата клипови се изработени од пластика и не ' рѓосувачки челик, кои не се лесно да исчезнат, погоден за долго време се користи.Широка примена : Можете да ги користите овие стаорец опашка чешли и sectioning алигатор косата клипови за да се дизајнира различни фризури за себе, деца и членови на семејството во вашиот секојдневен живот, и овие предмети се исто така се идеални за губење на салони.Лесен за користење : Нашата pin опашка чешли и sectioning коса клипови светлина во тежина и да се мали во големина, кои се лесно да се носат и продавница, и не заземаат премногу простор.Магнетна игла хривнија ќе биде лесно за вас да се користи кога шиење и изработка на накит.Спецификации : Главен материјал на pincushion : силиконски Материјал на чешли и косата клипови : пластични, од не ' рѓосувачки челик Главната боја : како што е прикажано Големина на wristband : прибл. 9.44 x 2.36 инчен Квалитет : 7 парчиња Пакетот вклучува : 1 x Магнетни pincushion wristband 2 x Стаорец опашка чешли 4 x Sectioning алигатор коса клипови Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Посочи делови вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од дофат на деца.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата