.

.

Автомобил Retainer Клипови сврзувачки елементи Автомобили Тело Колекции 18 Најпопуларните Големини 299 КОМПЈУТЕРИ Пластични Автомобил на Врата завртување на Трим Клип?

Автомобил Retainer Клипови сврзувачки елементи Автомобили Тело Колекции 18 Најпопуларните Големини 299 КОМПЈУТЕРИ

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

18 НАЈПОПУЛАРНИТЕ ГОЛЕМИНИ : Нашата авто притисни retainer Клипови вклучувајќи 18 најпопуларните големини се погодни за BMW Бенц Тојота Хонда, Нисан Субару Ауди Mazda за точната замена.(Не одговара за 2004 година Тојота Сиена внатрешна фендер сврзувачки елементи!!!)Не само за автомобили ние зборуваме, ако на димензии и форма се исполнат вашите барања,тоа, исто така, работи добро.Тоа може да се реши вашиот проблем многу брзо.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈА : Автомобил Retainer Клипови се направени од високо квалитетна најлон материјал, што е повеќе од силна,стабилна и отпорни, не ќе се скрши или попуштат лесно.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН:Нашите автомобили тело колекции авто Притисни Заковки Клипови поставите усвојува ергономски дизајн со супер лесни,лесно рачни карактеристики кои ефикасно напор заштеда за различни внатрешноста и надворешноста на автомобилот кроење во најкусо време.Тоа ви овозможува брзо и лесно отстранување на врата завртување на трим клипови и трим клипови без оштетување на нив.ШИРОКО КОРИСНИ : Тези Авто Тело Притисни Клипови се користат за автомобил тело клипови, трим панел retainer, вратата трим fastener, на врата завртување на клипови, браник клипови, Фендер клипови, моторот покритие и поздравниот shield прскалки замена.Може да ги исполни вашите различни потреби за BMW Бенц Тојота Хонда, Нисан Субару Ауди Mazda. 100% ЗАДОВОЛСТВО : Ако не сте задоволни со нашата авто тело клипови сетови,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Нашата авто retainer тело клипови во собата вклучуваат 299pcs 18 различни видови авто клипови и 1pcs fastener смена алатка.може да се купи добра вредност за парите во подобра цена.Спецификација: Пакет, Вклучувајќи : 299 компјутери /set 1 x fastener смена алатка Вкупно 18 diffierent големини авто тело клипови Големина : Како на сликата покажа Боја : Црна,Сина,Розова Материјали : Најлон и Пластични Забелешка : Нашата авто притисни клипови поставени се поповолни отколку другите " костуми, и разновидноста е повеќе во изобилство.Дојде и купи го!!!Не одговара за 2004 година Тојота Сиена внатрешна фендер сврзувачки елементи!!!Bacause на разликите во компјутерските дисплеи, може да биде мало боја разлика.Ве молиме проверете ја големината, типот и обликот внимателно пред купување!!!За да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата