.

.

Урбан Хидратација - Jamaican рицинус Хидратантен Ко-Миење и средство за смекнување на косата

Урбан Хидратација - Jamaican рицинус Хидратантен Ко-Миење и средство за смекнување на косата

DEN 630.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рицинус промовира посилни, повеќе коса со редовна употреба.Масло од авокадо им помага на косата се појави shinier.Додава бестежин влага detangle и подобрување на мекост.Jamaican рицинус & Авокадо Ко-Миење & клима уред нуди нежно чистење на Ко-Миење со Длабоко влага на средството за смекнување на косата.Направена со рака-избран, природно-инспириран Jamaican Castor и авокадо масла за weightlessly мека, сјајна резултати.Jamaican рицинус & Авокадо Ко-Миење & клима уред има моќ да се зајакне и промовира подолго кадрици за сите "долга коса, не се грижат" Цели., По shampooing, ќе се применуваат саканата количина во палмите и работа преку влажна коса од коренот до завршува.Исплакнете темелно., Jamaican рицинус, масло од Авокадо, Argan масло, Ѓумбирот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата