.

.

4 Парчиња Keyrings Поставите Пилешки Крила Пилешки Грутки Keychain Лажни Храна Пржена Храна Keychain

4 Парчиња Keyrings Поставите Пилешки Крила Пилешки Грутки Keychain Лажни Храна Пржена Храна Keychain

DEN 756.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сет од 4 : пилешко крило keychain x 1, пилешко грутка keyring x 1, пилешко крило со синџир x 1, пилешко грутка со синџир x 1. Bbiamsleep лажни пржена храна се направени од високо квалитетни ПВЦ, реални пилешко крило и пилешко грутка изгледа супер живи.Оваа симулирани пржени пилешки крила копче прстен пакет е многу реална, со висока боја сатурација, тоа ќе ви донесе бескрајна забава за вас и вашите партнери.Овие клучните прстени се изненадување подароци за Денот на Вљубените, свадба подароци, Божиќ подароци, Ден на Мајката, роденденски подароци или вашиот сопствен подароци.Овие клучните прстени може да се користи како исклучителна украси за било какви копчиња, паричници, ранци или патни торби, и се широко се користи во домови, канцеларии, работилници, шопинг и фитнес, одење, и патување.Производот е направен на безбеден и еколошки ПВЦ гумени материјал, не-алергиски, не-тешки метали, не-токсични, може да се мијат, и може да се користи за долго време.Тоа може да се користи за клучеви, автомобил rearview огледало pendant додатоци, мобилни телефони, училишни торби, итн.Тоа исто така може да се користи како figurine дома и се прикажува во ресторан.Можете да му дадете клучот синџир на вашето семејство, пријатели, деца, соседи на родендени, ноќта на Вештерките, Божиќ, училиште, итн.Тоа е многу погоден за подароци, трикови или колекции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата