.

.

Biodegradable Ѓубре Кеси, од 13 до 15 Литри Рециклираат Ѓубре кеси Compostable Кеси за Отпадоци 1.18 Мили Рециклиран Отпад, Вреќи Unscented Ѓубре Може да Облоги за Кујна Градина Дома (75 Б

Biodegradable Ѓубре Кеси, од 13 до 15 Литри Рециклираат Ѓубре кеси Compostable Кеси за Отпадоци 1.18 Мили Рециклиран

DEN 527.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Biodegradable Кеси за Отпадоци】 : Направен од суровини materrial -засади ја скроб и други природни обновливите извори на енергија, нов тип PSM по изменета и plasticized,тие можат да бидат природно се распаднат во природна, без да предизвика штета на животната средина. 【13 -15 Галон Ѓубре кеси】 : Надгради големина, редовните 13 литри ѓубре торба мерки е 61*69.5 cm(24.0*27.4 инчен), и нашите ѓубре торба има подобрен големина на 63*80см(24.8*31.5 инчен), што значи дека тоа е се повеќе широко се користи, така што нема потреба да се грижите дека тоа doen не одговара на вашиот корпата за ѓубре .Разноврсна ѓубре торба за поддршка на активна кујната или се справи со секое домаќинство или канцеларија скучна работа. 【1.18 Мили Ѓубре Кеси】 : Екстра јаки да се одржи потешки ѓубре.Нема повеќе солза и излегуваат во јавноста.На ѓубриво ѓубре кеси се многу построги отколку другите кои солза и кавгата лесно. 【Unscented & Мирис Ѓубре кеси 】 : Направен од природни растенија, без никаков непријатен мирис, тоа е безопасно да го hunman тело.Обезбеди здрав животен стил за вашето семејство, пријатели и колеги. 【Muti-цел Отпад Кеси】:Одлична за кујна ѓубре торба, храна отпад собирање торба, канцеларија ѓубре лагер, и други органски отпад колектив, дневна соба ѓубре,бебе пелени,мачка кошница за отпадоци, двор остави отпад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата