.

.

Reli. 2-4 Литри Ѓубре Кеси Drawstring | 250 Count | 18x 20 | Мали Кеси за Отпадоци 4 Литри - Drawstring се Справува | Бело Ѓубре Може да Облоги 2 Литри - 3 Литри - 4 Литри | Мали, Канцеларија Кеси ?

Reli. 2-4 Литри Ѓубре Кеси Drawstring | 250 Count | 18x 20 | Мали Кеси за Отпадоци 4 Литри - Drawstring се

DEN 323.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 Литри - 4 Литри Ѓубре Кеси (Мал) Бела Drawstring Кеси 250 Брои, најголемиот Дел 18"x20".Силна Drawstring се Справува со : Сигурен справува со помош лифт, вратоврска s глобалната и домашната операции за да се овозможи врвен квалитет, додека одржување на големо количество & цени.Секоја торба е изградена со нашата уникатна комбинација совршено големина во 18"W x 20"H за безбедно држете го вашиот тешки ѓубре.Ние внимателно ги тестираме нашите вреќи за да се обезбеди највисок квалитет за секојдневните потреби.Reli.Draw Strong Кеси се дизајнирани да бидат непроблематична.Секој coreless тек е преполна со погодност, кој нуди лесен за употреба и чување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата