.

.

2 мл / 60 ml Матирано Килибар Стакло Бостон Круг Празна Шише Контејнери со Злато, Метал и Стакло Dropper (24 парчиња) + Инка

2 мл / 60 ml Матирано Килибар Стакло Бостон Круг Празна Шише Контејнери со Злато, Метал и Стакло Dropper (24

DEN 756.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мерења : Висина - 4.67 x Дијаметар - 1.50".Сет на обоени кафеаво шише тоа може да биде носител на држачот за складирање на течни, лосион, аптека или убавина примерок производи.ЗАБЕЛЕШКА : Овие се МАТИРАНО Килибар Стаклени Шишиња - шишиња се направени од вистински вистински (не е обоен) жолто кафеаво стакло и се обложени со "мраз" - за луксуз, пронаоѓа естетски.KINKI : Луксузни Килибар Бостон Круг Стаклени Шишиња сад совршени за ПОДАРОЦИ во ароматерапијата, козметички.На заедничката земјоделска политика се херметички leakproof голема за додатоци.Стакло pipette укина производ прецизно, да им се овозможи да се извлече точниот број на капки потребни.Refillable шишиња се лесни за чистење, повторна употреба и рециклирање.Машина за миење садови безбедно (шише само, рака мие затворање одделно да се зачува интегритетот на врвот одговара). 2 мл големина е TSA во согласност и се идеални за патување, салата, автомобил, или домашна употреба.Ако сте флаширање се чувствителни на светлина производи, избегне јасно не-боја шишиња.Опал, Килибар и Кобалт Сина шишиња се најдобри за блокирање на УВ.Јасно не-обоени шишиња сепак, се овозможи поголема видливост на вашиот производ.Матирано шишиња имаат подобар УВ блокирање на способност од јасно опции.Droppers се достапни во одмерени (дипломира) и не се мери со опции.Блузи, исто така, доаѓаат во различни бои како црна, бела, сребро, злато, и повеќе.Материјал на droppers се исто така достапни во пластични и метални опции.Се КОРИСТИ за нафта мешавина (од суштинско значење, превозникот или и двете), серуми, и зачувување на индустриски и лабораториски хемикалии & стакло pipette укина точниот износ што го сакате!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата