.

.

Henn&Харт FL0305 Темно Бронзена Подот Светилка со Зборуваше Тркало Макара Систем, Црно/Зборуваше

Henn&Харт FL0305 Темно Бронзена Подот Светилка со Зборуваше Тркало Макара Систем, Црно/Зборуваше

DEN 3839.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Компатибилни се со паметни светилки, како што се Филипс Боја, LIFX, IOTTY, TP-Link, Texsens, Флукс, Samsung Smart Things, Wi Z, и C од страна на МОБ.Сијалица не е вклучена.Користи E26 база сијалица со макс wattage на 60 w.E26 се смета за стандард, основните сијалица.И светилка е компатибилен со енергетски ефикасни LED светилки ефикасно ставање надвор многу повеќе светлина по вати.Идеален за употреба за дневна соба светилка, оркестарот светилка, студија соба светилка, домашна канцеларија соба светилка, трпезарија светилка, читање светилка, канцеларија светилка, задача подот светилка, кат светилка, dorm соба светилка, спална соба светилка, итн.Премиум материјали биле користени за изработка на овој светилка : метал во сенка, челик во рамка и основа, УЛ заверена жици компоненти.И завршува рака се врши на : месинг крај е богат бранеа месинг заврши, темно бронзена заврши длабоко темно кафеава боја што е речиси црно на око.Карактеристики разноврсна дизајн, шик дизајн инспириран од среден век во модерната и индустриски дизајнери, тоа лесно може да се трансформира во современ светилка, чиста линија светилка, среден век модерна светилка, модерен дизајн светилка, урбана, современа светилка, преодни светилка, модерен farmhouse светилка, индустриски светилка, минималистички светилка, Скандинавските светилка, традиционалните светилка, Холивуд Глам Светилка, Крајбрежните светилка, Холивуд Regency светилка, еклектична светилка, модерна држава светилка, Арт Деко, светилка, Азија Зен светилка, Фенг Шуи светилка, шик светилка.Овој уникатен и око-фаќање на индустриски подот светилка е направен за да биде во центарот на вниманието во вашата дневна соба, спална соба, јадење, па дури и во канцеларијата.Тоа е разговорно модерен пресврт на традиционалната и класичен дизајн.Страна направена од метал во длабока современа темно бронза, месинг,заврши и кој функционална прилагодливи макара систем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата