.

.

Тропски Зајдисонце Апстракт Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба за Дневна Соба и Спалната соба Естетски Орк

Тропски Зајдисонце Апстракт Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол

DEN 3119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【LED Топла Боја Сијалица】полица светилка доаѓа со еден LED топла боја на внатрешноста на пневматикот.Топли бои може да се создаде пријатна домашна атмосфера, донесе опуштено расположение и да ги елиминираат стресот.Исто така, LED сијалица заштедува 50% електрична сметка годишно од нормално блескаво светилки.Може да се добие подолг сервисен живот и подобро искористување искуство и поголема заштеда на трошоци. 【Чување & Display】На едноставен и елегантен модерен светилка ви држи организирана со три полици за вашиот мобилен телефон, далечински контроли, вазни, растенија, или книги - совршен во секој агол на собата.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби ноќната со светилка за да се донесе вашиот живот погодност. 【Мека Светлина Атмосфера】Оваа полица подот светилка е опремен со високо квалитетна ткаенина сенката што се отвара нагоре, дозволувајќи им на светлина да биде тивко се пренесуваат на трети лица наоколу, за употреба во текот на ноќта за да ги заштитите вашите очи.Класична црно дрво, тоа покажува елеганција и едноставност на класичните Азиски стил кој лесно може да се координирани во било која современа соба дизајн. 【Минималистички Дизајн и Разноврсна Стил】Топла светлина да се создаде топла соба атмосфера.Донесе естетски функционалност на вашиот студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving. 【Лесно да се Соберат и да се Движат】Производ Големина е 10.2. во.x W : 10.2. во.x H : 63 во, Материјал е лесен и удобен за да се движат.Со кабелот за напојување и приклучокот, а тоа може да биде директно поврзан со напојување, и таму се токи за уредување на жици за да се скрие жици.JITHCG полица подот светилка е подобрена во изработка и поедноставен чекорите за инсталација, совршен за DIY љубовници.Топло Совет : ве Молиме да се стегне секој пост да се задржи на целиот светилка стабилна.JITHCG - Светлината на Светот, Топло Вашиот Heart Storage Полици Мерки : L : 10.2. во.x W : 10.2. во.x H : 63 во.Ова е совршена комбинација на ноќни табела, табела светилка.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО СВЕТИЛКА ПУБЛИКАЦИИ.Додадете инстант стил на било спалната соба или дневна соба со ставање на овој кат светилка во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија или дома.Издржливи, високо-квалитетно дрво за подолг живот и беспрекорен изглед.Ги пробате, без ризик и да ги види заличи вашиот живот за годините што доаѓаат.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Лесно Собранието.Се снабдува со инсталирање алатки,тоа не презема многу време за да се изгради, совршен за DIY љубовници.Ако најдете сите делови се водат за исчезнати или се оштетени кога ќе ја прими стоката, можете да го кажете ни и ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата