.

.

Qiilu џек и џил гуми количка Автомобил Универзална Дупчиња Рамка Железнички Кат Џек Влошки Киднапирање Гумена Подлога Адаптер Црна

Qiilu џек и џил гуми количка Автомобил Универзална Дупчиња Рамка Железнички Кат Џек Влошки Киднапирање Гумена

DEN 2184.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се користи за заштита на подвозјето метал џек точка оградата која е на повеќето возила.Направени од страна на професионални производителот, обезбедување на квалитет.Цврсти доволно да се поддржи вашиот лифт точка додека мека доволно да се спречат кршење на областа за контакт.Се користи за да се - се Користи за заштита на подвозјето метал џек точка оградата која е на повеќето возила.Издржливи и отпорни на оштетување,тоа ќе го задржи на шасија шини од добивање сериозна,свиткани и скршени.Се вклопат за повеќето приклучоци и возила, ве молиме потврдете димензии и да се обезбеди fitment на вашето возило.Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Црна Димензии(Кол x H) : 63 x 25мм/2.48" x 1" Слот Ширина : 8.5 mm/0.33" Пакет Тежина : околу. 83g Пакет се Вклучени : 1 x Гума Киднапирање Подлога.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата