.

.

JUSTYUSHU 6600LBS Тројно Торба Воздух Џек Пневматски Џек Кревање Џек Стои Прилагодливи 3 Тон рака Алатка

JUSTYUSHU 6600LBS Тројно Торба Воздух Џек Пневматски Џек Кревање Џек Стои Прилагодливи 3 Тон рака Алатка

DEN 259.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Силна поддршка, практични и здрав.Кога една страна треба да биде укината.Одат над вода во песок или матен патот.Приоритетни киднапирање алатка на рамка полици, усогласување машини и во сите видови на поправка продавници.Може да се користи на рамка или усогласување машина, или на подот.Со својот најдобар квалитет, може да се очекува години на проблеми-слободна употреба.Нашата продавница главно се занимава во почетниот мебел, со сигурен квалитет, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy6600 LBS Тројно Торба Воздух Џек Пневматски Џек Кревање Џек Стои Прилагодливи 3 Ton Description : Ако треба да носи тешки товари секојдневно, мора да се смета за потежок извори на некој вид.Но, проблемот со потешки извори е дека кога не ви треба, а тие се хард рок и не само што ги чувствуваат страшно, но автомобилот се справува со лошо.Ако вашиот товар варира треба мека суспензија кога не го носат товарот и тешки суспензија кога ќе имаат за оптоварување.Сега, ако се чувствувате невозможно да се справат со нив, само реални начин да се постигне вашата желба е токму оваа воздушното перниче џек!Моќен и многу брзо да ги користите.Тројно торба џек е едноставно најлесниот и најбрз начин да се инсталира малку заварување стеги на рамка машина.Application Escape кога едно тркало тоне во ров.Крстот ровови.Notes When да го најдете вашиот воздух џек не е правилно поставен, ви препорачуваме да искрвари на воздухот и го постави уште еднаш.Како deflective воздух џек може да доведе до раселување на вашето возило.Пред укинување на вашето возило, ве молиме внимателно проверете дали постојат остри објекти во близина, како што може да му наштети на воздухот џек и возило.Спецификација : Капацитет : 6600 lbs (3 тон)Висина Опсег : 5.9"-15.75" (15-40 cm)Пакет Димензии : 20" * 19" * 6" (51*48*16 cm)Пакет Тежина : 44 lbs (20 kg Package Содржина : 1 x Тројно Торба Воздух Џек.

Кон својствата

Capacity:
6600 lbs (3 ton)
Height Range:
5.9-15.75 (15-40 cm)
Package Dimensions:
20 * 19 * 6 (51*48*16 cm)
Package Weight:
44 lbs (20 kg
Package Content:
1 x Triple Bag Air Jack :
Најдобри предлози во категоријата