.

.

Дворот Херој Гигант 4 во Ред: Премиум Дрвени 4 Поврзете го Игра Поставување на Повеќе Стилови

Дворот Херој Гигант 4 во Ред: Премиум Дрвени 4 Поврзете го Игра Поставување на Повеќе Стилови

DEN 7199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПОВРЗЕТЕ СО вашите ПРИЈАТЕЛИ И СЕМЕЈСТВОТО : Оваа возбудлива, all-inclusive отворено семејство игра е популарен живот-големина игра со пресврт.Играат дома, надвор, на роденден, или на СКАРА - ова игра за сите возрасти ќе се задржи сите забавуваат со часови.ПРЕМИУМ ИЗГРАДБА : Нашата премиум квалитет гигант четири-до-резултат игра комплет 5 метри долг и направени од цврст pinewood дека е посилна и посилна од конкурент модели направени со мало пластика.ОДЛИЧНО ЗА СЕМЕЈСТВОТО : Оваа семејна-пријателски игра е слична на tic-tac-пети, па тоа е лесно да се научат и да се игра за сите возрасти - донесување игра ноќ малку повеќе возбудлива за сите.ОДИ ГОЛЕМИ ИЛИ си ОДАМ ДОМА : Ова два-лице џамбо connect-сите-четири активност сет стои 3.8 метри висок и доаѓа со 21 црна дискови и 21 зелена дискови кои се едни 6" во дијаметар, што овој комплет поголеми од животот и гарантирано да ја задржи добрата пати се случува.ТОРБА ЗА ДИСКОВИ : Со здрав drawstring торба за 42 монети, НЕ одборот, може да се задржи игра парчиња заедно, па тие ќе останат на организиран и лесно да транспорт на скара, кампување патувања, родендени, излети, tailgates и дворот активности.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата