.

.

Тимор 5/8 Отвори Жилет Злато Etch Вистински Рог Рачка

Тимор 5/8 Отвори Жилет Злато Etch Вистински Рог Рачка

DEN 3022.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тимор Директно жилет. 5/8".вистински рог се справи.Giesen & Forsthoff - Директно Жилет, Рог, Јаглероден Челик, 5/8'Handcrafted жилет со вистински рог се справи, не-не 'рѓосувачки јаглероден челик во 5/8" ширина.Шупливи земјата ножот со "Хамбургер Прстен" златен офорт.Карактеристики : Справи со : horn Blade : целосно шупливи мелење, круг главата, 5/8 inch Weight : прибл. 50 g.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата