.

.

Огледало Cardstock Хартија 250gsm А4 големина, 6 бои 30sheets Декоративна Хартија за Подарок Картичка, Бележник, Одмор Партија Оркестарот, Образование Играта (огледало црвено)

Огледало Cardstock Хартија 250gsm А4 големина, 6 бои 30sheets Декоративна Хартија за Подарок Картичка, Бележник,

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✨✨ ОГЛЕДАЛО CARDSTOCK ВРЕДНОСТ 30 ЛИСТОВИ : Меша Со 6 Различни Бои Во Еден Пакет, Фолија Ефект На Површината.Совршен За Катира Занаети, DIY Cardmaking, Scrapbooking, Партија Декорација...Погоден За Кола, Ножици, Умре Сечење, Ножици, Удар...Ви Даде Бесконечна Забава. ✨✨ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 250gsm Основните Cardstock, во Мазна на Допир Чувство и Премиум квалитет, Како Огледало, се Погодни да се Направи Креативна Уметност, Тоа е Најстариот Основните Хартија Кога Ќе Почнете Занает Дизајн и DIY. ✨✨ РАЗЛИЧНИ БОИ : Избрани 6 Бои за Да се Исполнат Вашата Потреба, Овие Cardstock Се Многу Лесен за Употреба, Може да Се Сече со Ножици, Метал Умре Сечење Машина,Како и Со Cricut Истражуваат Воздухот, Spellbinders Платина, Удар со Хартија Удари, Или Залепени.Тоа Ќе Биде Добар Прилог на Вашата Бележник, Уметност И Занает, Проект, Рака, Занает, Училишни Проекти. ✨✨ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Овие Документи Ќе се Донесе Забава во Вашето Семејство Време со Децата, И Инспирација за DIY Занаети со Учениците во Училиштето.Додадете Повеќе Забава за Одмор и Свадба Оркестарот, Како и Правење на Гарланд, Банери, Или да се направат Торта Toppers Во Торта или Пијат Чаша, Само залепени со Дрвен Стап.Така Забавно да се Искра Вашите Идеи!. ✨✨НАШАТА УСЛУГА : Ние Сме на Хартија Занаети за Повеќе од 10 Години, Ние Гаранција Ако Не Сте Задоволни со Нашите Продукти, Ние ги Следиме 30 Ден Парите Назад Услугата, И Ние Имаме Различни Трудови Во Нашата Продавница за Вас да се Избере.Сакате Да Имате Убаво Шопинг.Овие Огледало Cardstock Хартија Ќе Биде Еден Убав Допир На Вашите Дизајни, Занает Проекти, Училишните Едукативни Игри, или Подарок-Картички за Денот на Мајката, Подароци Кутија за Пакување за Пријатели Роденден, Остварување на Вашите Проекти, Посебни И Брилијантен Добро!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата