.

.

КАРМИН КРАЛИЦАТА Усна Лагер, Невидлив

КАРМИН КРАЛИЦАТА Усна Лагер, Невидлив

DEN 251.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ќе престане било кармин или усна сјај од крварење или feathering, невидливи – не кажам-приказна линија, создава добра основа за вашата усна боја и работи со сите кармини и усна glosses.Линија на вашите усни, како што би редовна усна лагер и потоа се применува на вашиот омилен Кармин Кралицата производ (се разбира!).Кармин Кралицата ве поканува да се скрши убавина бариери и да се доведе на патот со усна Од бои кои се трансформираат, и текстури и формули кои се навлажнувачки и да се чувствувате удобно, ние имаме кармин за секого и за секоја пригода.Невидливи Усна Лагер работи чуда со било усна боја совршен начин да се запре кармин од feathering, боја останува стави и можете да креирате дефинирани усна линија Тоа е на лагер што оди со секоја усна бојата и тонот на кожата.Невидливи Усна Лагер работи чуда со било усна боја.Совршен начин да се запре кармин од feathering, боја останува стави и можете да креирате дефинирани усна линија.Тоа е на лагер што оди со секоја усна бојата и тонот на кожата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата