.

.

6 Бои Водоотпорен Мат Течен Кармин Поставите Водоотпорен Долготрајни Усна Сјај Не-Стап Првенство Усна Сјај Бакнеж-доказ, негување на кармин 24 часа се одржи без суше

6 Бои Водоотпорен Мат Течен Кармин Поставите Водоотпорен Долготрајни Усна Сјај Не-Стап Првенство Усна Сјај

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ТРАЕ 24 ЧАСА】 долготраен кармин дека суши брзо и трае 24 часа без smudging.Кармин сет со мат шминка, долго-траен, водоотпорен, не-стап слој, природна, мека, мазна, навлажнувачки.Кармин На кадифена сатен текстура глајд модели со светли бои и сјај на усните. 【6 БОИ】 Вкупно 6 бои на кармин во собата, целосна големина на усна сјај на повеќето од најпопуларните бои.Поставен мет.Даде секси искуство.Се достапни за различни прилики.Се изразат со овие високо пигментирани и навлажнувачки кармини. 【100% ПРИРОДНИ LIPGLOSS】 Природен екстракт, јојоба масло и други состојки се безбедни и сигурни за користење, нежен, не-иритирачки и погоден за сите типови на кожа.Се грижи за вашата кожа со 100% природни состојки. 【МАТ ТЕКСТУРА】 Тоа е збир од 6 мат кармини кои се богати во боја, кадифена, долго-траен, водоотпорен, не-стап слој, природна, мека, мазна и навлажнувачки.Мат смисла шминка и богата со бои.Долготрајна шминка , кадифена текстура.На мат течен кармин со мазна, мат финиш дава усните на кадифена совршена боја и трае. 【ПРИЛИЧНО ПОДАРОК шминка КУТИЈА】 6-парче кармин во собата со една убава кутија, погоден за различни прилики.На кармин собата е подарок за себе или за својата мајка, пријателка, љубовница и вашите пријатели!Овој сет е идеален за Денот на Вљубените, Роденден на Божиќ и другите празници.Тука секој може да најде голи кармин за да одговара на нивните тонот на кожата.MINYUN УБАВИНА кармини се прекрасни, долги-трајни усна бои во 6 различни високо пигментирани бои за секоја прилика, без разлика дали се во канцеларија или во домот вечер настан - различни бои за да ви даде совршен изглед за секој облека.Интензивната усна боја која е толку деликатно како сатен на твое Усни усните и остава полу-мат, крем заврши дека smooths усните и ги прави апсолутен око-catcher благодарение на нивната голема грижа формула со хијалуронска microspheres, која обезбеди долго чекање, и ексклузивен полимер комплекс, кој ги прави усните помек и целосни - совршен изглед е загарантирана од утро до вечер!Овие големи кармини имаат жив и удобно усна бои, кои се обезбеди совршен изглед и целосна покриеност за апсолутно трендовски убавина се погледне!Не smudging, моќни бои кои лесно да трае во текот на целиот ден!Состојки Безбедност & Вегетаријанска храна, Козметика На долготрајна формула, изработена од 100% природни состојки.Како вегетаријанци за нега на производот, кармин не се тестирани на животни.Овој кармин е здрава и безбедна, кожата-пријателски и не содржи животински состојки.Водоотпорен, издржлив и не-стап mug Waterproof, не-исчезнува, издржлив и не би се држиме до кригла.Издржливи и водоотпорен, тешко да бледнее, не се лепливи, магла површина, кадифе ефект.трае и до 24 часа.На безвремено стилски Траен Заврши Кармин изгледа мазна и крем.Интензивна color From голи бои за да розе ѕвонење на кафе нијанси, брилијантен спектар на кармини обезбедува вистинската боја за секој вид, секој стил и во секој поглед.Збогатен со високо концентрирана боја пигменти, кармин не остава простор за дупки или crumbs - само еден совршен, дури и интензивна боја резултат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата