.

.

Карго Мат Багажникот Лагер, Medesasi Сите Временски Guard Тешки Товарни Лагер Компатибилен со Шумите 2019 2020 2021, Црна Задните Товар Автомобил Лагер Багажникот Кат Фах Мат Л?

Карго Мат Багажникот Лагер, Medesasi Сите Временски Guard Тешки Товарни Лагер Компатибилен со Шумите 2019 2020

DEN 1751.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Обичај се вклопуваат】Товар лагер наменета за компатибилност, компатибилен со Шумите 2019 2020 2021, 3 D ласерско скенирање техника го прави секој контура се вклопуваат совршено. 【Цврсти И Издржливи】Направени од TPE материјал, одржување на флексибилност во замрзнување времето, не завршува виткање и руптура. 100% без мирис, дури и во висока температура времето, без латекс, кадмиум, олово или штетни ПВЦ.Цврсти и издржливи, сите временски гарда. 【Анти-слајд Дизајн】Анти-лизгајте со поддршка дизајн бидете сигурни багажникот мат задржи во место, дури и ја отвори вратата на скатен патот, на багажникот лагер ќе не слајд надвор, можете да ја стави стоката на тоа. 【Задржи Вашето Возило Чистење】На конкавна-конвексни шема дизајн максимизира својот фаќањето на способноста за зафаќање на вода, снег, растенијата и ѓубрива нечистотија, боја истури, пет пишам, итн.спречување на нив од одлевање на вашата внатрешна кат тепих. 【Лесно Да се Чисти】површината на товар мат е мазен и лесен за чистење, само да потрае од валкани душеци од автомобил, исплакнете го со вода, воздух суши, и го стави назад во колата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата