.

.

DOGO 100 Жирафа Шапка Кучиња (Големи)

DOGO 100 Жирафа Шапка Кучиња (Големи)

DEN 1262.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

жирафа-куче-hatdogo.Она што го прави жирафа каже?Woof, се разбира!Оваа забава жирафа инспириран шапка, има грива, рогови, и очите.Сигурно со Велкро брадата рака.Големи партии, празниците или само за забава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата