.

.

Lovor Beanies за Мажи Жени Trawler Beanie Рибар Beanie Поврзана Види Капа Солидна Зима Хип-Хоп Шапка се Тркалаат-До Работ Черепот Капа

Lovor Beanies за Мажи Жени Trawler Beanie Рибар Beanie Поврзана Види Капа Солидна Зима Хип-Хоп Шапка се Тркалаат-До

DEN 143.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рака мие или Машина за перење со ниска температура се препорачува.Висат да се суши, но не кајгана.Се повлече На затворање.Машина За Миење. ♢ Еластичен И Мека : Растеглив материјал.Се чувствува мека против кожата.Имаат многу се протега, но не губат еластичноста или по перење.Се водат способност ви овозможува да ги споделите тоа да остане на вашиот шеф, без оглед на големината на форма е.Одговара на повеќето било noggin, за мажите и жените.Чувајте ги вашите глава, топло и удобно, а тоа отворено спорт во ладно време.Рака мие за најдобри резултати. ♢ Едноставен Стил : Едноставен стил на дизајн,Тренди,Великодушни и Симпатична капа речиси собере сите на вашата облека во зима.шапка одговара на повеќето прилики во нашиот секојдневен живот и е достапен во различни бои за жените и мажите,можете да изберете од омилените бои за да отидете со вашата облека,прави да се чувствувате модерен и сигурен. ♢ Windproof и Snowproof - Висок квалитет на ткаенина ќе го заклучите вашиот шеф е топлина внатре, и да престане студениот ветер, мраз воздух не користите фен, наместо да се овозможи тоа да се исуши природно.4.Не кајгана на капи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. (◠‿◠)Добредојдовте на Lovor продавница, имајте пријатен шопинг време! ☼Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако овој објект не ги исполни вашите очекувања.☼ Мека и Пријатна ❄капа е изработена од мек материјал, кој може да се задржи главата и ушите топло, а тоа е што некои отворено спорт во ладно време се Прилагодува На Местото ❄Одење на домашни миленици, велосипедизам, трчање, планинарење, скијање, сноубординг и др Погоден ❄Прилагодливи и високо еластична стил, погоден за повеќето мажи и жени Стилски & Практичен Подарок ❄Шапка може да бидат заменети со сите видови на дневни носат, и да стане мора да се има сите натпревар објект и завршувањето на допир на облека.Во исто време, тоа може да се задржи главата и ушите топло, што е најдобар подароци за татко, сопруг, син, мајката, сопруга, ќерка, и др ❄Најдобрите Подароци за вашите семејства и пријатели Информации за Производот * 100% сосема нов и висок квалитет * Пол : Возрасни * Модерен, стилски и лесен за носење. * Многу нежни и меки една удобно и стилски да се носат! * Симпатична и стилски, топла и популарна!За Превозот ❧Стандард превозот обично трае 10-21 дена да се доставуваат ❧Забрзана испорака обично трае 3-7days и исполнети Белешки ☑Како Различни Компјутери Екранот Боите Различно,Бојата На самиот Објект Може да се Разликува Малку Од Горенаведените Слики ☑Облека Нега : Рака измијте се препорачува, ве молиме не се впие шапка во вода за долго време, кои не користат хлор кајгана да се мијат ☑Ако имате било каков проблем во врска со нашите предмети, ве молиме испратете порака на нас, ние ќе се обидеме да ја нашата најдобра услуга за да ги решат вашите проблеми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата