.

.

Iridescentlife Деца Зимска Шапка за Момчиња Топло Бебе Девојка Beanie Руно Младата Поврзана Снег Капи за Новороденче

Iridescentlife Деца Зимска Шапка за Момчиња Топло Бебе Девојка Beanie Руно Младата Поврзана Снег Капи за Новороденче

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Полиестер,Памук,Руно.Еластична затворање.МЕКА на ДОПИР МАТЕРИЈАЛ : деца winte шапка е направен од висок квалитет на плетени памук и 100% полиестер руно обвивка.Мека џемпер поврзана предиво и кожа-friendly руно поставата направи зимски капи за бебиња многу меки и удобни, и од надвор и внатре, и НЕ ќе нервозни вашето бебе на кожата.ЕЛАСТИЧНА ГОЛЕМИНА : Топло бебе бебе beanies одговара 0-3 Години бебе момчиња и девојки.Шапка Обемот : S : 14.96-15.75 инчен одговара за 1-6 Месеци; M : 15.75-16.54 инчен одговара на 6-12 Месеци; L : 16.54-17.72 инчен одговара за 1-3 Години.Мек материјал го прави ова дете момче поврзана шапка еластичен.КОРИСНИ ДИЗАЈН : Микс на снег шапка и earmuffs собере голем број на бебе' глави, да им помогне на бебето одржување на ушите и главата топло.Двојно обложени beanies за девојки со кадифен поставата и дише материјал направи нашата зимски бебе капа не само топло, но, исто така атмосфера.СОВРШЕН ЗИМСКИ ДОДАТОК : Карактеристики големи меки пом-пом на врвот и симпатична модел.Моден дизајн го прави бебе изгледа симпатична и стилски во зима.Добра еластичност и добри топлина зачувување.Овие бебе earflap руно капи се погодни за сите прилики и натпревар и overcoat и надолу јакна и џемпер за убави и стилски изглед.Моден Дизајн : симпатична pompom дизајн е толку прекрасна за да одговара на било какви костим облека.Ние исто така, обезбеди чиста бои за да изберете од.На рака-пораби рабовите на шалови и капи обезбеди сигурен квалитет.Ова бебе поврзана шапка и шамија поставете ги штити ушите, главата & вратот од смрзнатини.Нашите шапка може да се направи вашиот мал бејби да изгледаат стилски и во зима.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата