.

.

WITHMOONS Черепот возач на камион Шапка Унисекс Meshed Прилагодливи Бејзбол Капа YT11319

WITHMOONS Черепот возач на камион Шапка Унисекс Meshed Прилагодливи Бејзбол Капа YT11319

DEN 621.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер.Една големина, Прилагодлив (55~60cm, 21.5~23.5 инчен).Meshed бејзбол капа / Убаво заврши.Мала тежина полиестер ткаенини.Прилагодлив на рака.Не измијте го, избришете со влажна крпа.Воведување на WITHMOONS Черепот возач на камион Шапка Meshed Прилагодливи Бејзбол Капа дека е одличен лесен капа дека не само што изгледа добро, но се чувствува одлично на топла пролет и лето дена.Culori Достапни : Црна.Материјал : Полиестер 100% .Големина на : 55~60см.Тежина : 68g.Бои : Златен.Материјал : Полиестер 100% .Големина на : 55~60см.Тежина : 68g.Бои : Црвена.Материјал : Полиестер 100% .Големина на : 55~60см.Тежина : 68g.Culori Достапни : Сребро.Материјал : Полиестер 100% .Големина на : 55~60см.Тежина : 68g.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата