.

.

Ocatoma Beanie Шапка за Мажи Жени Топло Зима Поврзана Врзани Beanie Мека Топло Ски Капи Унисекс

Ocatoma Beanie Шапка за Мажи Жени Топло Зима Поврзана Врзани Beanie Мека Топло Ски Капи Унисекс

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Акрилик,Полиестер,Најлон.Еластична затворање.Рака Мие Само. 45%Акрил+30%Полиестер+25%Најлон. 【Една Големина Одговара на Повеќето】Beanie за жените и мажите со еластична,една големина со добра водат,Без разлика на главата големина или фризура,ова термички шапка ќе се водат за да ви одговара.можете дури и може да ги покрие ушите,удобно лесни, но топло во исто време.ова модерно поврзана зима и топло beanie шапка е погоден за повеќето возрасни луѓе главата големина.додава слој на топлина и за студено време. 【Топла Зимска Шапка】Премиум Квалитет Beanie е Направен од супер мек、буци акрил+Полиестер+100% Супер меки фланелен боксери insider лагер.оваа mens женска beanie шапка е strechable доволно да се направи тоа се држат за главата и да не падне.Покрај тоа,можете да се повлече ткаенината на овој beanies капа долу за да ги покрие ушите,ги опфаќа уши за дополнителна топлина. 【Едноставен Стил】Едноставен стил на дизајн,Тренди,Великодушни и Симпатична капа речиси собере сите на вашата облека во зима.на сплетам beanie шапка одговара на повеќето прилики во нашиот секојдневен живот и е достапен во различни бои за жените и мажите,можете да изберете омилени бои на beanies да се оди со вашата облека,прави да се чувствувате модерен и сигурен. 【Подароци за Мажи Жени】Оваа beanie шапка прави совршен подарок за вашето семејство,пријатели,и колега.Презентирајќи го како Божиќ подарок,Роденденски подарок,Денот на Вљубените,Татко е ден,ноќта на Вештерките,денот на Благодарноста,Нова Година на оној што сакаше.Тоа е исто така одлична за патување и други активности на отворено како трчање,велосипедизам,пешачење,кампување,аикидо,уметничко лизгање,скијање,toboggan,ангажманот. 【За перење Упатство за Beanie】1.Рака мие.2.Потопување зима beanie шапка во топла вода со благ сапун го прави тоа како чисто како нов!мазна тоа пред да се исуши за да се намали за перење браздата.3.Ако машината за перење, препорачливо е да го стави во торба за перење за да се избегне штетата;не користите фен, наместо да се овозможи тоа да се исуши природно.4.Не кајгана на beanie капи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата