.

.

Coolwhh Зима Beanie Шапка Paisley Bandana Печати Акрилик Поврзана Капи Унисекс за Жените & Мажи

Coolwhh Зима Beanie Шапка Paisley Bandana Печати Акрилик Поврзана Капи Унисекс за Жените & Мажи

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер. ♕ Топла Зимска Шапка : зима поврзана шапка е направен од 100% полиестер, топло, густи и газирани beanie шапка за вашиот студена зима. ♕ Една големина е погоден за секого : удобно и топло, флексибилни, се прилагодат на различни главата форми, шапка може да биде завиткан надолу за да ги заштитиме нашите уши од замрзнување, погоден за повеќето жени и мажи. ♕ Разноврсна шапка : Не само што се стилски изглед, тоа е исто така добра за скијање, трчање, уметничко лизгање, велосипедизам, планинарење или било каква зима отворено спорт. ♕ погоден за сите активности на отворено.Одличен подарок избор за сопруг, сопруга, татко, мајка, пријателка, дечко, сестра, брат, брат, сестра, колеги и пријатели. ♕ За перење Упатство за Врзани Капа:Рака мие врзани капа со топла вода.Рибар Beanie е наменет за секојдневно носење.Beanie за мажите и жените овозможува солидна топлина и издржливост за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата