.

.

Р FLORY 22+25 мл Стаклени Тегли Сет од 2 Бања Складирање Организатор Свеќа Суета Канистер Херметички Складирање Сад со Капак Метална Рачка

Р FLORY 22+25 мл Стаклени Тегли Сет од 2 Бања Складирање Организатор Свеќа Суета Канистер Херметички Складирање

DEN 1620.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Надгради и со Р FLORY.Лесно за размена на секој живот на чекање за вас или вашето семејство.Професионален фокус на хардвер бања производи, повеќе строги управување со квалитет барања.Тоа е полесно од кога и да ги пратите на вашиот памук топки, брисеви, и П-совети, држејќи ги на чиста и во едно погодно место што е вкусно декоративни во исто време.На простор за заштеда на енергија дизајн обезбедува доволно простор за чување на мноштво на мали essentials; Организирање на вашата коса додатоци - има коса врски, клипови, еластична бендови, боби игли, лакови и повеќе; Употреба во домашна канцеларија за paperclips, гума бендови, врзивно клипови, и марки.Оваа бања организатор е компактен, заштита на вашата шминка и косата додатоци без преземањето премногу простор на countertop или на маса.Со овој контејнер во вашата бања организација арсенал, можете да вкусно ја преземе контролата на вашиот сопствен простор и да ги пратите на сите ваши работи.Ова не само што ви помага да се лоцираат објекти лесно, но го задржува ги чисти и санитарни, премногу.Опис на производот : Кристал премиум квалитет стакло натпревари било оркестарот!Симпатична во вашата бања кабинет или на шалтер.Чувајте ги вашите прав простор уреден и организиран .Ако сте Уморни од гледање на истите предмети расфрлани околу вашата бања,кујна и облекување контра, може да биде оваа симпатична .Стаклени Тегли памук брис носителот може да ви даде различни чувства.Својата атрактивна и отстранлив транспарентен капак комбинира добар изглед и функционалност.Тоа е идеален за употреба во бањскиот простор за складирање на предмети, како памук топки, кесички, deodorant стапчиња и слично.И во кујната вие исто така може да го користите за да ги зачувувате toothpick.Исто така, се убав подарок за вашето семејство и пријатели.Спецификации : Боја : Јасно,Amber Material : Glass Package вклучуваат : 1 x Мали +1 x Голема Стаклена Тегла.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата