.

.

Hipiwe Јасно Акрилик Памук Брис Носителот Preminm Квалитет Круг Сад Памучна Подлога П-совет Организира Случај за Сочинуваат Четка Јасно Аптека Тегла

Hipiwe Јасно Акрилик Памук Брис Носителот Preminm Квалитет Круг Сад Памучна Подлога П-совет Организира Случај

DEN 1855.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок Квалитет - Ова јасно аптека тегла е направен од загрози - отпорни акрил, подобра алтернатива на стакло, кој се прави тоа може да трае долго време.Нема потреба да се грижите за тоа да падне на подот.И можете да видите што ќе се стави во внатрешноста без отвори, предизвика на јасни акрилик материјал, ова ќе го направат вашиот живот полесно.Разноврсна & Pratical - Не само во вашата бања но, исто така, можете да го користите на вашиот kittench, badroom.Бања : за декоративни акценти како морски школки, обоени стакло камења и бисери и украсите вашата бања полиците.Спалната соба : За чување на памук топки, памук брисеви, шминка влошки.Kittench : За чување на гравот, зрна, бонбони, и повеќе.Чувајте ги Вашите Објекти Чисти И Лесно Да ги Собереш Надвор - На капакот на врвот е пондериран совршен за да се остане на и да ја задржите вашите миленичиња подалеку форма влечење мојот работи низ куќата, водење на вашиот предмети чисти и лесно можете да изберете од објектот што сакате.Лесен За Чистење : Можете да чистите easly со сапун и вода.Дијаметарот на овој круг носител е 8 см(3.15")(голема Оддел), 6.5 см(2.56")(мала Преграда), може да се стави вашите чиста крпа во тоа да се чисти и суви тоа.3 контејнери се прицврстени на основата со 3 одвоени капаци.Најдобар Избор Како Подарок : Ова акрилик П-совет на Носителот е necessory сад за секого.Може да ги испратите на вашето семејство или вашиот пријател, и тоа е преполна со шарени кутија.Има Оддел : големина : голем Простор : 8*11cm(3.15"*4.33"), среден Оддел : 6.5*9.5 cm(2.56"*3.74"), мала Преграда : 6.5*8.5 cm(2.56"*3.35").Две Оддел : голем Простор : 8*11(3.15"*4.33"), мала Преграда : 6.5*9.5(2.56"*3.74"). 1. Чувајте ги вашите шминка алатки чисти и уредни и да се зачува простор.Со овој памук круг носителот, можете да одржите вашиот П-совет, памук брисеви, шминка влошки во ред и далеку од вашите миленици.Контејнерите се прицврстени на основата со посебен капаци, можете да ја отворите лесно и да одберам она што ви треба, веднаш штом ќе може да. 2. Најдобар Избор Како Сад.Причина за тоа материјал на овој Памук Брис Носител е акрил, можете да го видите она што е внатре јасно, без да ја отворите.Не само што можете да го користите задржете памук топки, памук брисеви, шминка влошки, косата врски, но, исто така, можете да го користите задржете гравот, зрна, бонбони и така натаму. 3. Објектот Информации Материјал : Акрилик Големина на : Не Оддел : голем Простор : 8*11cm(3.15"*4.33"), среден Оддел : 6.5*9.5 cm(2.56"*3.74"), мала Преграда : 6.5*8.5 cm(2.56"*3.35").Две Оддел : голем Простор : 8*11(3.15"*4.33"), мала Преграда : 6.5*9.5(2.56"*3.74").Тежина : Има Оддел : 500g Два Оддел : 380g.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата