.

.

HVR4010103B - Hoover Вакуум Компанија за Еднократна употреба за правосмукалки

HVR4010103B - Hoover Вакуум Компанија за Еднократна употреба за правосмукалки

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Product_Type - Правосмукалка Кеси-За Еднократна Употреба.Oem/компатибилен - ОЕМ.Size_Group - Алерген Б. Пред-consumer_Recycled_Content_Percent - 0%.Пост-consumer_Recycled_Content_Percent - 0%.Брз и лесен за еднократна употреба торба ви овозможува ефикасно да се чисти-без мака.Лесно да се замени, па можете да се трошат вашето време и енергија за чистење.Алерген Б. ОЕМ/Компатибилен : ОЕМ Големина на Групата : Алерген Б.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата