.

.

Hoover Хартиена Кеса, Тип Бп Назад Пак C2401 Серија (Пакување од 7)

Hoover Хартиена Кеса, Тип Бп Назад Пак C2401 Серија (Пакување од 7)

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова е E. O. M. овластени дел.Одговара на различни Hoover модели.ОЕМ Дел Број 401000 BP.Ова е Bissell замена дел.Дел Број 401000 BP.Ова е E. O. M. дел.Ова е E. O. M. овластени дел.Одговара на различни Hoover модели.ОЕМ Дел Број 401000 BP.Направен во сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата